Kids Autism Games

ЛВ
Львів
ІФ
Івано-Франківськ
Київ
ДН
Дніпро
ХР
Харків
РВ
Рівне
ЧP
Чернівці

Сьогодні приблизно кожна 50 дитина народжується з діагнозом «розлад аутичного спектру». Світогляд та світосприйняття таких людей може дивувати, їх розум здатен на нестандартні рішення та неочікувані відкриття, що може здаватись незрозумілим та дивним для тих, хто мислить в межах, так званої, норми. В 2016 році фонд «Спорт заради миру» та «Дитина з майбутнім» на базі НСК «Олімпійський» створили проєкт Kids Autism Games. Де на основі першої тестової групи з 20 дітей були впроваджені щотиждневі заняття спортом для дітей з аутизмом. За роки роботи проект об'єднав багато родин та створив так звану платформу вільного спілкування, своєрідний майданчик, де дитина перебуває у мікро-соціумі нормотипових дітей та дітей аутичного спектру. Організатори проєкту разом з тренерами та педагогами постійно шукають ключі до кожної дитини та намагаються за допомогою спорту, музики, танців, занять з вокалу та інших активностей допомогти дитині знайти те, що їй було б цікаво та допомогало її розвитку. За 4 роки у проекті взяли участь понад 450 дітей та їх сімей. До початку пандемії діти проєкту постійно займалися на НСК Олімпійський (Київ), бігали на міських дитячих марафонах, відвідували футбольні матчі команди “Динамо”, приймали участь у камерних музичних концертах, щомісячно відвідували кулінарні курси та мали ще багато різноманітних активностей. Тобто всіляко працювали з тілом, слухом, смаком та дотиком. Виходили в містця скупчення людей та некомфортне для таких дітей середовище міста, аби звикати до нього, почуватися більш впевнено та намагатися пристосуватися до стандартного ритму життя. В той же час організатори проєкту постійно вели просвітницьку інформаційну компанію у місті, щоб розповісти соціуму про таких дітей та їх особливості життя. Таке двостороннє знайомство нівелює межі взаємного непорозуміння та додає аргументів до прийняття. Також разом з Київським метрополітеном та іншими партнерами організатори створили акцію-проєкт «Не притулятися» де розвінчували міфи про антісоціальне сприйняття світу аутичної дитини. Та у грудні 2021 року ця акція увійшла у ТОП 100 проектів Києва.

Діяльність Kids Autism Games направлена на те, аби комплексно формувати інклюзивний міський простір, за допомогою спорту, культури, мистецтва впливати на розвиток дитини з аутизмом, суспільства навколо неї, долати страхи, ламати стереотипи, зменшувати прірву непорозуміння та додавати впевненості родинам. Тепер, коли Kids Autism Games має досвід практичної багаторічної роботи то наступним логічним кроком є мультиплікація проєкта в інші міста України, а саме:

1) впровадження програми інклюзивної спортивної освіти для вчителів початкової та старшої школи у 3 регіонах України (захід, південь та схід)

2) створити осередки Kids Autism Games в 4 містах (Львів, Херсон, Дніпро, Маріуполь)


Деталі Проекту

Усі ми різні та рівні! Це той світогляд, який ми сповідуємо в Фонді та готові ширити його далі разом з Kids Autism Games.

Ініціатива та супровід проекту: Kate Ohbaidze

Партнерська організація: Kids Autism Games у соц мережах:

Fb: https://www.facebook.com/kids.autism.games

Insta: https://www.instagram.com/kids_athletics_games/

28 Квітня 2023, 15:35Лазарев Виталий500грн.
04 Листопада 2022, 14:08Dmytro K.1000грн.
03 Листопада 2022, 13:45Hanna Nazarova1000грн.
09 Лютого 2022, 16:09Volodymyr Varyvoda500грн.
21 Січня 2022, 15:58Viktor Gerasymov1000грн.
19 Січня 2022, 12:04Ivan Yarukhin1000грн.
11 Січня 2022, 19:10Bakhtiiar Mamiedov1000грн.
11 Січня 2022, 19:00Hlib Rudenko500грн.
07 Січня 2022, 21:22Nina900грн.

* Примітка: Комісія в розмірі 2.3% від суми пожертви стягується ПриватБанком при зарахуванні коштів на розрахунковий рахунок БФ "Відкриті очі" (згідно з умовами користування послугою еквайрингу LiqPay)